Firma Extreme Stone powstała na skutek przekształcenia kilku małych firm działających na rynku od wielu lat. Prowadzimy działalność produkcyjno - usługową w zakresie kamieniarstwa budowlanego.

Cechami charakterystycznymi dla naszych kamieni jest bogactwo barw i struktur, dzięki czemu każda realizowana praca jest niepowtarzalna. Klientom preferującym jednolite struktury oferujemy produkty z konglomeratów.

Nasz firma prowadzi również sprzedaż systemów ogrodzeniowych oraz oferuje usługi z nimi związane. Współpracujemy z największymi polskimi producentami – m.in. Drewbet, Joniec, Plastmet, Konsport.  Proponujemy ogrodzenia imitujące kamień łupany, ogrodzenia drewniane oraz metalowe.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasze prace realizujemy w oparciu o projekt dostarczony przez klienta lub w oparciu o własne projekty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań - codzienna satysfakcja z wykonywanej pracy i piękno ukryte w naturalnym kamieniu jest dla nas źródłem wciąż nowych inspiracji.

Naszymi głównymi atutami są:

* konkurencyjne ceny

* profesjonalna realizacja zleceń

* fachowa i miła obsługa  

Kamień jest naszą pasją