Materiały

Marmury

Marmur jest materiałem klasycznym, stosowanym w budownictwie od stuleci. Obecnie używany jest głównie jako  okładziny ścienne, podłogowe, blaty i parapety. Kolorystyka marmurów jest niezwykle bogata. Główne kolory to biel, szarości, beże, ale również brązy, żółcie, czerwienie oraz czarny. Marmury zastosowanie swoje znajdują głównie wewnątrz budynków, gdzie z dużą łatwością idealnie komponują się z innymi materiałami.

Należy pamiętać, że marmur jest kamieniem naturalnym, a więc jego cechą charakterystyczną są kombinacje kolorystyczne w ramach jednej płyty, przez co materiał ten jest niepowtarzalny.

Doskonały marmur z Warszawy

Kiedy już decydujesz się na marmur w swoim domu, szukasz dostawcy, który sprzedaje najlepszy kamień. Jeżeli chodzi o Warszawę, marmur z naszej oferty nie ma sobie równych! Polecamy Ci wysokiej jakości materiał do wykańczania wnętrz oraz innych aranżacji, które mają zachwycać przez lata i wykazywać się wysoką odpornością na działanie zewnętrznych czynników. 

Chcąc sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, zaproponowaliśmy bogaty asortyment kamienia. To pozwala na dobranie go pod kątem odcienia i struktury. Marmurowa donica? Obudowa kominka? Posadzka? Blat? Czy może schody? Cokolwiek sobie zaplanujesz, z naszą pomocą uda Ci się to zrealizować! Do dyspozycji pozostają takie kolekcje jak Crema Marfil, Dark Lilak, Verde Guatemala, Bardiglio Imperiale, Botticino Classico. Od klasycznych bieli, beż i szarości, aż po wyrazistą czerń, fiolet, a nawet zieleń. Wierzymy, że to, co mamy Ci do zaoferowania spotka się z zainteresowaniem i uznaniem. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Dostarczamy elegancki kamień, w tym marmur na terenie Warszawy i okolic. Odbiorcami naszych produktów są też klienci z innych części kraju szukający materiałów wykończeniowych najwyższej jakości. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania inspiracji, znajdziesz je także na naszej stronie internetowej, do czego Cię serdecznie zachęcamy. A w razie jakichkolwiek pytań służymy merytorycznym wsparciem oraz kompleksową pomocą. 

Promocja

Konglomerat
Alinda

w grubości 2 cm w gotowym wyrobie jedyne 1050 zł netto/m²

Konglomerat
Carola

w grubości 2 cm w gotowym wyrobie jedyne 1150 zł netto/m²

* promocja trwa do wyczerpania zapasów