Firma Extreme Stone powstała na skutek przekształcenia kilku mniejszych firm działających na rynku od wielu lat. Prowadzimy działalność produkcyjno - usługową w zakresie kamieniarstwa budowlanego oraz sprzedaży i montażu ogrodzeń.

Kamieniarstwo budowlane

Wykonujemy na zmówienie elementy wykończeniowe m.in. : blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody, posadzki, parapety, tarasy. Nasze usługi mogą ograniczać się tylko do wycięcia i obróbki detali jak również mogą obejmować usługi kompleksowe zgodnie z wszystkimi oczekiwaniami Inwestora. Extreme Stone świadczy wszelkie prace związane z renowacją już istniejących elementów.

Cechami charakterystycznymi naszych realizacji z kamienia naturalnego są bogactwo barw i struktur, dzięki czemu każda realizowana praca jest niepowtarzalna. Klientom preferującym jednolite formy oferujemy produkty z konglomeratów oraz spieków kwarcowych.

Chętnie podejmujemy się nowych wyzwań - codzienna satysfakcja z wykonywanej pracy i piękno ukryte w kamieniu jest dla nas źródłem wciąż nowych inspiracji.

Ogrodzenia

Nasza firma prowadzi sprzedaż systemów ogrodzeniowych oraz oferuje usługi z nimi związane. Współpracujemy z największymi polskimi producentami – m.in. Drewbet, Joniec, Kost-bet, Plastmet, Konsport, Gatigo. Proponujemy m.in. ogrodzenia imitujące kamień łupany, ogrodzenia betonowe o jednolitej strukturze i prostych formach. Na naszą ofertę składają się także wypełnienia, furtki i bramy drewniane oraz metalowe.

Extreme Stone świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

Naszymi głównymi atutami są:

  • konkurencyjne ceny
  • profesjonalna realizacja zleceń
  • fachowa i miła obsługa

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasze prace realizujemy w oparciu o projekt dostarczony przez klienta lub w oparciu o własne projekty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Dla nas „…niemożliwe nie istnieje…”