Zalety proponowanego systemu:

1. System paneli drewnianych pozwala na pełny montaż jak i na zakup wybranych elementów z serii. Istnieje dowolność wymiarowa w zakresie wszystkich elementów.

2. Panele ogrodzeniowe z serii MODERN pozwalają na eleganckie wykończenie zarówno prywatnych posesji jak i placów handlowych czy parkingowych. Asortyment elementów ogrodzeniowych pozwala na tworzenie ciekawych, stylizowanych aranżacji.

3. Drewno wykorzystywane do produkcji jest odpowiednio wysezonowane i zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych.    

4. Oferujemy dodatkowo możliwość malowania lakierobejcami w wybranych kolorach.

W zależności od charakteru jaki ma mieć ogrodzenia, możemy zaproponować następujące serie ogrodzeń drewnianych

  • Seria ABSTRAKT  zestaw elementów ogrodzeniowych o bardzo mocnym wyrazie i ciekawym wzorniczo połączeniu z nowoczesnymi elementami metaloplastyki. Panele z tej serii doskonale sprawdzą się w rezydencjach i miejscach reprezentacyjnych.
  • Seria MODERN - doskonale sprawdza się w towarzystwie klasycznej architektury jak i w nowoczesnym budownictwie. Panele ogrodzeniowe z serii MODERN stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywy wśród tradycyjnych wypełnień.    
  • Seria FLORAL - to seria dla osób z wyobraźnią. Z ogromna precyzja wykonane elementy kute o naturalnych, florystycznych motywach sprawią, że ogrodzenie wtopi się w krajobraz. Polecana budynkom o miękkiej, naturalnej bryle oraz aranżacjom stylizowanym. Ze względu na lekką formę wzorniczą elementy z tej serii sprawdzą się bez względu na długość ogrodzenia czy wielkość posesji.   

Do pobrania

Systemy ogrodzeniowe 2014
[rozmiar: 10,7 MB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń łupanych i szczegóły techniczne
[rozmiar: 47 KB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń i szczegóły techniczne
[rozmiar: 662KB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń z kształtek łupanych
[rozmiar: 48 KB] POBIERZ

Instrukcja układania płytek ściennych
[rozmiar 105 KB] POBIERZ

Betonowe płytki ścienne 2013
[rozmiar: 69 KB] POBIERZ

Cennik Drewbet
[rozmiar 1,9 MB] POBIERZ

Warunki gwarancji Drewbet
[rozmiar 93 KB]  POBIERZ

Przykładowe realizacje