Ogrodzenia drewniane

Ciekawe ogrodzenia drewniane

Idealne ogrodzenie powinno chronić działkę przed wizytą intruzów, a także zdobić przynajmniej jej front. Powinno również pasować do architektury budynku, który osłania. Czy możliwie jest, żeby wszystkie te cechy łączyło w sobie ogrodzenie drewniane? Nasza odpowiedź brzmi – naturalnie, że tak!

Wybraliśmy do naszej oferty ciekawe ogrodzenia drewniane, które godzą klasyczny materiał z nowoczesną formą ogrodzeń systemowych. Rezultatem takiego połączenia są funkcjonalne i naturalnie piękne, bo drewniane panele ogrodzeniowe.

Serie drewnianych ogrodzeń z naszej oferty

Oferujemy ogrodzenia systemowe produkowane przez firmę Drewbet. Jest to producent, który nigdy nie zawiódł nas jakością swoich drewnianych ogrodzeń, a ponadto wytwarza je w kilku seriach, dzięki czemu nasi Klienci mają szeroki wybór modeli o różnym ciekawym wzornictwie. W każdej serii znajdziesz elementy systemu, które można konfigurować w dowolny sposób.

• Seria ABSTRAKT – zestaw paneli ogrodzeniowych, w których drewno jest łączone z elementami metaloplastyki. Elementy te produkowane są w czterech wzorach, a każdy z nich nadaje ogrodzeniu wyjątkowy charakter. Natomiast drewniane wypełnienie paneli może być wykonane w układzie poziomym, pionowym lub ukośnym i pomalowane na wybrany kolor. Panele z tej serii polecamy do ogrodzenia np. wytwornych rezydencji.

• Seria MODERN – to elegancja wyrażona w najprostszej formie, w której główną rolę odgrywa szlachetne drewno. W tej serii mamy cztery różne propozycje uniwersalnych, wyłącznie drewnianych wypełnień, dlatego ogrodzenia MODERN świetnie prezentują się w towarzystwie zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej architektury.

• Seria FLORAL – na tę serię składają się dopracowane w detalach panele drewniane, które ozdobione zostały kutymi w metalu wzorami o naturalnych, florystycznych motywach. Są to zdobienia spotykane w klasycznych ogrodzeniach metalowych, jednak jako uzupełnienie drewnianych wypełnień tworzą oryginale, świeże połączenie.

Dlaczego drewniane panele ogrodzeniowe to dobry wybór?

Nowoczesne drewniane panele ogrodzeniowe nie mają wiele wspólnego z dawnym drewnianym płotem sztachetowym. Mają zdecydowanie większą trwałość i estetykę, mimo że wciąż zachowują urok charakterystyczny dla wyrobów z naturalnego drewna. Z jakich jeszcze powodów wybór naszych drewnianych ogrodzeń może być dla Ciebie dobrą decyzją?

• Pamiętaj, że są to ogrodzenia systemowe, które można zakupić w pełnym zestawie lub skonfigurować według własnego pomysłu. Ponadto wszystkie elementy ogrodzeń drewnianych z katalogu firmy Drewbet można zamówić w różnych rozmiarach.

• Różnorodne wzornictwo oferowanych paneli ogrodzeniowych pozwala tworzyć ciekawe, stylizowane aranżacje. Takie ogrodzenie może być elegancką bądź też oryginalną ozdobą prywatnych działek, obiektów publicznych, firm oraz instytucji.

• Drewno używane do produkcji ogrodzeń Drewbet jest wcześniej odpowiednio długo sezonowane, a następnie porządnie zabezpieczone przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Panele ogrodzeniowe są gotowe do montażu, natomiast na życzenie Klientów mogą być jeszcze przemalowane na wybrany kolor.

Przykładowe realizacje