ogrodzenia drewbet, ogrodzenia łupane, ogrodzenia łupane warszawa

Ogrodzenia z elementów murowych

Efektowne i naturalnie piękne, a jednocześnie trwałe i skutecznie chroniące posesję – oto oferowane przez nas niepospolite ogrodzenia z elementów murowych – łupanych i gładkich. Takie ogrodzenie możemy wykonać dla Ciebie na bazie gotowych nowoczesnych systemów ogrodzeniowych o rozmaitym stylu, bogatej kolorystyce oraz różnych sposobach wykończenia. Odpowiadający Twojej estetyce system możesz wybrać z szerokiej oferty katalogowej, jaką przygotowali czołowi polscy producenci ogrodzeń – firmy Drewbet, Joniec, Kost-Bet oraz Libet.

Niezawodne ogrodzenia do prostego montażu

Polecane ogrodzenia z elementów murowych należą do rozwiązań systemowych, charakteryzujących się możliwością szybkiego, stosunkowo prostego montażu. Montaż takich ogrodzeń zapewnią na Twojej posesji nasi znakomici, doświadczeni fachowcy.

Oferujemy trzy gotowe do złożenia systemy:

ogrodzenia z pustaków łupanych – złożone z dużych gabarytowo elementów przypominających bloki kamienia łupanego,

• ogrodzenia gładkie – złożone z prostych, bardzo nowoczesnych w formie bloków,

• ogrodzenia z kształtek łupanych – złożone z łączonych zaprawą elementów przypominających cegłę belgijską.

Oferowane ogrodzenia łupane i gładkie są składane z precyzyjnie dopasowanych i znakomicie prezentujących się jako całość elementów systemu. Producenci wykonują te elementy w technologii wibroprasowanego betonu, uzyskując w ten sposób lepszą trwałość i wytrzymałość swoich ogrodzeń. Dzięki temu masz szansę otrzymać eleganckie i niezawodne ogrodzenie, które jednocześnie ozdobi front Twojej posesji i skutecznie będzie ją chronić przed nieproszonymi gośćmi.

Efektowne i praktyczne ogrodzenie posesji

Wybierając ogrodzenie z elementów murowych, możesz mieć pewność, że zyskujesz nie tylko efektowne, ale i praktyczne ogrodzenie swojej działki. Ogrodzenia łupane świetnie pasują do większości stylów architektury, szczególnie zaś do posesji znajdujących się w otoczeniu naturalnej zieleni. Najlepiej sprawdzają się w miejscach, w których człowiekowi zależy na podkreśleniu swojego związku z naturą. Ogrodzenia z bloków gładkich to z kolei dobry wybór dla nieruchomości z budynkiem o zwartej, nowoczesnej bryle, obłożonym elewacją w naturalnym, stonowanym kolorze.

Do praktycznych cech przedstawianych ogrodzeń zaliczyć należy dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na mróz i promienie słoneczne. Dzięki tym cechom z bloków łupanych lub gładkich otrzymujemy trwałe i stabilne konstrukcje ogrodzeń. Do tego można je wznieść na nierównym podłożu, w łatwy dla nas sposób wyrównując różnice poziomu.

Zaletą systemowych ogrodzeń z pustaka jest także duża dowolność w tworzeniu różnych konstrukcji. Jest to materiał wiernie imitujący naturalny kamień lub przypominający gładką płytę kamienną, używany do budowy zarówno pełnych, trójwymiarowych murów, jak i podmurówek oraz słupków ogrodzeniowych ustawionych pomiędzy kolejnymi przęsłami.

Do pobrania

Systemy ogrodzeniowe 2014
[rozmiar: 10,7 MB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń łupanych i szczegóły techniczne
[rozmiar: 47 KB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń i szczegóły techniczne
[rozmiar: 662KB] POBIERZ

Montaż ogrodzeń z kształtek łupanych
[rozmiar: 48 KB] POBIERZ

Instrukcja układania płytek ściennych
[rozmiar 105 KB] POBIERZ

Betonowe płytki ścienne 2013
[rozmiar: 69 KB] POBIERZ

Cennik Drewbet
[rozmiar 1,9 MB] POBIERZ

Warunki gwarancji Drewbet
[rozmiar 93 KB]  POBIERZ

Przykładowe realizacje