Wytrzymałe ogrodzenia Joniec – Extreme Stone Warszawa

Współczesne systemy ogrodzeniowe to rozwiązania, które charakteryzują się nie tylko ogromną trwałością, ale także piękną estetyką. Proponowane przez firmę Extreme Stone ogrodzenia Joniec wykonane zostały z pustaka łupanego, który swym wyglądem zbliżony jest do naturalnego kamienia. Ten rodzaj ogrodzenia jest jednak zdecydowanie tańszy, przy zachowaniu najlepszych parametrów: odporności na zmienne warunki atmosferyczne, niską temperaturę, wilgoć, a nawet duże promieniowanie UV. Wysoka jakość wpływa na fakt, że możliwe jest użytkowanie ogrodzenia Joniec przez wiele długich lat – bez widocznych zmian w strukturze poszczególnych elementów.

Ogrodzenia Joniec z pustaka łupanego dają wiele możliwości aranżacyjnych głównie ze względu na możliwość wyboru:

  • elementów częściowo lub całkowicie zasłaniających działkę,
  • dowolnej kolorystki: odcienie piaskowe, kremowe, czarne i wiele innych – dopasowanej do wyglądu budynku.

Jest to klasyczna elegancja, która sprawdzi się zarówno w przypadku prywatnych posesji, jak i terenów firmowych, które powinny odpowiednio się prezentować. Będzie to także doskonałe uzupełnienie każdego ogrodu, które zwróci uwagę obserwatorów.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi – począwszy od zaprojektowania ogrodzenia aż po jego montaż. Stacjonarnie Extreme Stone działa w miejscowości Klaudyn – niedaleko Warszawy, jednak realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy – proponujemy między innymi ogrodzenia systemowe.

Przykładowe systemy Joniec