Ogrodzenia systemowe – Extreme Stone

Ogrodzenia systemowe są jednymi z najlepszych oraz najszybszych w montażu sposobów na wydzielenie obszaru działki. W przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku mogą one zostać zainstalowane w zaledwie jeden dzień – w zależności od wielkości działki oraz charakteru projektu, na który zdecydował się klient. Największą zaletą proponowanego przez firmę Extreme Stone ogrodzenia jest jego trwałość na długie lata. Wszystkie elementy są bardzo odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, dzięki czemu nie poddają się np. korozji. Na uwagę zasługuje także możliwość wyboru płotu systemowego dopasowanego do indywidualnych oczekiwań klientów.

Proponujemy systemy najlepszych firm na rynku – ogrodzenia Konsport, Plast-Met, Gatigo które wyróżniają się nie tylko wspomnianą już wysoką jakością, ale także bardzo estetycznym wyglądem, który podkreśli aranżację każdej nieruchomości. Ogrodzenia panelowe stają się z roku na rok coraz popularniejsze – między innymi dlatego wykorzystywane są zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach firmowych czy handlowych. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym przypadku.

Ogrodzenia panelowe – kompleksowa obsługa

Wieloletnie doświadczenie wynikające z obecności w branży sprawia, że nasi specjaliści zajmują się kompleksową obsługą klientów. Wspólnie z nimi, według konkretnych wytycznych przygotowywany jest projekt uwzględniający dokładny pomiar działki. Na tym etapie możliwe jest także dopasowanie odpowiedniej bramy wjazdowej oraz furtki – również takiej, ze sterowaniem automatycznym. Po wykonaniu tych czynności ogrodzenia systemowe są montowane u klienta.

Można wybierać różne systemy: palisadowe, sztachetowe, żaluzyjne czy panelowe, jak również kolorystykę z bogatej palety barw. Przykładowe ogrodzenia panelowe wykonane przez firmę Extreme Stone znajdują się na poniżej przedstawionych fotografiach. W każdym przypadku istnieje możliwość dopasowania gotowego projektu do oczekiwań klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Extreme Stone.

Przykładowe systemy Konsport

Przykładowe systemy Plast-Met

Przykładowe systemy Gatigo