Materiały

Konglomeraty marmurowe

Aglomarmur jest konglomeratem składającym się z odłamków skalnych spajanych w całość za pomocą specjalistycznych żywic. Jako produkt z kamienia naturalnego występuje w szerokiej i bardzo zróżnicowanej gamie kolorystycznej. W budownictwie używany jest jako materiał do produkcji parapetów, schodów oraz różnego rodzajów blatów.

Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości konglomeraty marmurowe. Spełniają one wiele funkcji we współczesnym budownictwie, gdzie sprawdzają się jako elementy wykończeniowe i dekoracyjne. Z powodzeniem uwzględnisz je w wielu swoich projektach aranżacyjnych, bo oprócz designerskiego wyglądu są także trwałe i odporne na wpływ czynników zewnętrznych. 

Wyjątkowe konglomeraty marmurowe w Warszawie

Jeżeli szukasz dostawcy konglomeratów marmurowych w Warszawie, polecamy nasze usług! Mamy przyjemność zaprezentować Ci niezwykle bogaty asortyment materiałów do aranżowania wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz użytkowych. Omawiany tutaj produkt zyskał już szerokie grono zwolenników, którzy docenili go głównie za trwałość, jakość, ponadczasowość. Fakt, że kamień występuje w tylu wariantach kolorystycznych czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym. 

Ciepłe beże? Chłodne biele? Praktyczne szarości? A może multikolor? Vendome, Rosa Perlino, New York, Palladio Fenice, Dhalia, Black Royal, Arabescato Bianco to tylko niektóre z naszych wspaniałych kolekcji. 

Eleganckie aranżacje z konglomeratem marmurowym

Zainspiruj się szerokim zastosowaniem konglomeratu marmurowego we wnętrzach i wybierz go jako swój materiał do wykończenia lub dekoracji. Zaufaj dobremu dostawcy i postaw na współpracę z naszą firmą. Skontaktuj się, aby zamówić spersonalizowaną ofertę i dołączyć do grona zadowolonych klientów. 

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty na granity i spieki kwarcowe.

Promocja

Konglomerat kwarcowy
Statuario Delicato (poler)

w grubości 2 cm w gotowym wyrobie jedyne 1000 zł netto/m²

* promocja trwa do wyczerpania zapasów